Lanškrounská KOPA

Lanškrounská KOPA

Druhý zářijový víkend jsme se s Petrem vypravili na turistický pochod Lanškrounská KOPA. Přípravu jsme nepodcenili a už v pátek večer jsme ladili formu na koncertu Viléma Čoka.
Petr vyrazil ráno na pěší trasu 60 km přes kopec Lázek až na Suchý vrch a odtud přes Jablonné nad Orlicí zpět do Lanškrouna. Já jsem zvolila pěší třicítku a společně s Majkou jsme si užily nejen výhledů do krajiny, ale i občerstvovacích stanic. Počasí bylo příjemné, a tak bylo třicet kilometrů nakonec příjemnou procházkou. V Lanškrouně jsme pak nedočkavě vyhlížely Petra, který si pěší šedesátkou splnil další z cílů. A večer za odměnu ještě koncert Mňágy a Žďorp.

Lenka

A několik fotek z akce.

2 Odpovědi

  1. Mája napsal:

    Společný výšlap domluvený na poslední chvíli, večer po koncertě Vildy Čoka. Ale takové akce jsou nejlepší. Počasí bylo fajn, chvilkami až moc velké teplo, ale pitný režim jsme dodržovaly. Sice i chvíli sprchlo, ale to nám s pivem a pod přístřeškem u rozhledny nevadilo. Moc jsem si to užila a ještě jednou Lence děkuji za moc fajn den 🤗. Doufám, že příště třeba vyjedeme na kole.

  2. Petr napsal:

    Vyrazil jsem brzo ráno v domnění, že vycházím první a na Lázku mě bylo řečeno že už přede mnou bylo 25 lidí. A tak začala stíhací jízda 🙂
    60km je pěkný výšlap. Na Sucháku po doplnění párkové a pivní energie mě to tak nakoplo, že jsem celý Suchák až do Orliček dolů běžel. To se ale podepsalo na nohách, v neděli jsem se málem nezvedl z postele, ale nakonec mě nic nezbývalo a stejně jsem se musel zvednout 🙂
    Příště si to zaběhneme…

Diskuze je uzavřena.