BIKE CLUB SVITAVY
KDO JSME - KALENDÁŘ - FOTO - VYJÍŽĎKY A TRÉNINKY - ČLENOVÉ - ŠTĚPÁNSKÝ KROS - NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
RYCHLÉ INFO   vše»
PARTNEŘICYKLO E.Z.O.P.
prodej a opravy jízdních kol
KONTAKT
Bike club Svitavy
Údolní 800/25
568 02 Svitavy
IČO: 013 027 52
tel: 601 320 733
info@bikesvitavy.cz
   TOPlist

Loading
KDO JSME

Bike club Svitavy byl založen v září 2011 jako klub přátel cyklistiky a jiných sportů. 20.12.2012 byl klub zaregistrován u MVČR jako občanské sdružení "Bike club Svitavy". Podle NOZ klub funguje od roku 2015 jako spolek.

Někteří členové se aktivně zapojují do závodů na silničních či horských kolech, v triatlonu, ale soupeří i v jiných sportech. Jsou mezi námi hobby jezdci, kteří rádi jezdí na společné vyjížďky, podporují naše bojovníky na závodech a zúčastňují se dalších společných akcí.

V letech 2012-2018 jsme organizovali Pohár Českomoravské vrchoviny, který zahrnoval závody horských kol v blízkém okolí. Z toho dva jsme sami pořádali - MTB maraton Kopečkovské drncání (v letech 2012-2016) a MTB duatlon Rosna (v letech 2012-2018). Dále spolupořádáme zimní běžecký závod Svitavský Štěpánský kros.

Každý závod a námi pořádaná akce včetně vyjížděk jsou ihned prezentovány na našem webu.

Členem Bike clubu se může stát kdokoliv, kdo má sportovního a kamarádského ducha, ať závodí a nebo jen fandí či jezdí na společné akce. Jsme zkrátka otevřeni všem. K dispozici jsou týmové dresy, bundy a doplňky, které však nejsou podmínkou členství v klubu. Naši členové mají výhodný servis na svých kolech u Cyklo E.Z.O.P. Svitavy, zajímavé slevy na výživu u firmy PELZsport , české funkční prádlo Suspect Animal, kola, běžecké boty a triatlonové doplňky Trisportshop a ponožky D-SOX.

Máme možnost pro zájemce vyřídit cyklistické licence ČSC, pokud budou chtít závodit na vyšší úrovni.

Více informací o chodu klubu a dotazy o možnosti vstupu vám zodpoví předsedkyně Lenka Suchánková lenka.suchankova@bikesvitavy.cz nebo místopředseda Tomáš Zezula T.Zezula@seznam.cz

Dokumenty spolku:
Stanovy spolku
Přihláška do klubu

Bankovní spojení:
Fio banka - 2900356175/2010